WhiteBIT’te yeni oturum açma yöntemi. Hoş geldiniz!

WhiteBIT Turkey
1 min readMar 6

--

Verilerin korunması ve erişimi, işimizin temel ilkesi olduğunu vurgulamak isteriz. Borsayı zaten kullanıyorsanız, hesabınızda güvenli bir oturum açmanın yalnızca güçlü bir parolayla değil, aynı zamanda iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) işleviyle de sağlandığının farkındasınızdır. Ve son olarak, platformun web sürümüne girerken oturum açmak için daha kolay bir yöntem seçeneği ekledik.

Artık WhiteBIT’te oturum açmak için Web3 cüzdan tarayıcı uzantınızı kullanabilirsiniz. Bu konuyu daha ayrıntılı olarak aşağıda ele alalım.

Bu özelliği kullanmak için cüzdan tarayıcı uzantısını yüklemeniz ve borsada iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz gerekir. Sonraki adım ne olacak?

  1. WhiteBIT hesabınıza giriş yapın ve “Güvenlik” sekmesini tıklayın.
  2. “Web3” bloğunda, ihtiyacınız olan cüzdanı listeden bulun. Cüzdanınızın listelenmemiş olması durumunda, sistemin tarayıcınıza bağlı cüzdan uzantısını tanımlamasını sağlayacak “Cüzdan Bul” seçeneğine tıklayın.
  3. Cüzdanın tarayıcı uzantısındaki adresin bağlantısını onaylayın.
  4. Ardından, e-posta adresinize gönderdiğimiz kodu ve iki faktörlü kimlik doğrulamasını kullanarak borsadaki hesabın bağlantısını onaylayın.
  5. İşlem tamamlanmıştır! WhiteBIT borsasında kripto cüzdanınız aracılığıyla hesap oluşturma özelliğini etkinleştirdiniz.

Hesaba giriş nasıl yapılır? Bir dahaki sefere hesabınıza giriş yapmadan önce “Web3 ile Giriş Yap” düğmesine tıklayın. Listeden cüzdanınızı seçin veya “Cüzdan bul”a tıklayın. Ardından, Cüzdan Web uzantısında hesap oturum açma bilgilerinizi onaylayın ve 2FA kodunu girin. İşte bu kadar, giriş yaptınız!

Bu yöntem hızlı, kullanışlı ve güvenlidir. Şimdi de yeni özelliği deneme zamanı!

--

--

WhiteBIT Turkey

WhiteBIT is a crypto exchange platform. We guarantee security, reliability and lower fees for our users. Trade your way with us! https://whitebit.com/